PAULINA SKORUPA

SPORT I ZDROWE ODŻYWANIE
TO KLUCZ DO DOBREGO SAMOPOCZUCIA

O MNIE

jestem mgr AWF Wrocław, Master Personal Trainer LFA, Instruktor Fitness, Pilates oraz Indoor Cycling. Półfinalistka ogólno-polskiego konkursu Trener Roku w 2015 r. , Trener Roku Shape 2017, laureatka konkursu Orły Aktywności Fizycznej 2018 - Wrocław

Jestem wymagającym trenerem, który oczekuje od swoich podopiecznych pełnego zaangażowania. Zwracam szczególną uwagę na aspekt prozdrowotny oraz technikę wykonywanych ćwiczeń. Jestem fanką treningu funkcjonalnego oraz siłowego.

Od moich podopiecznych najczęściej słyszę, że dzięki treningom ze mną są sprawniejsi, silniejsi, zdrowsi a przede wszystkim czują się lepiej w swoim ciele.

W ciągu ostatnich lat wzięłam udział w licznych kursach oraz szkoleniach m.in.: profilaktyka zdrowego kręgosłupa, bezpieczna redukcja u kobiet, planowanie treningu siłowego, trening funkcjonalny, trening kobiet w ciąży, dietetyka, psychodietetyka i suplementacja w sporcie.


KONSEKWENTNA I UWAŻNA

Zawodowo związana jestem z branżą fitness od 2011 roku. Sport był w moim życiu od najmłodszych lat- piłka ręczna, tenis ziemny, później zainteresowanie siłownią, zajęcia fitness. Jako osoba aktyna fizycznie zaczęłam od zajęć zorganizowanych fitness, kolejno trening siłowy, indoor cycling, stretching, biegi długodystansowe ( półmaraton 1:50:23), trójbój siłowy, kształtowanie sylwetki, joga aż po elementy sztuki walki. Jestem osobą ciekawą wszelkich aktywności fizycznych.

Paulina Skorupa

Trener Personalny


Media społecznościowe

Profesjonalizm
i odpowiedzialność

Zawsze najpierw sama na sobie sprawdzam nowe formy treningu, dopiero potem wdrażam je swoim Podopiecznym. Każdy trening musi być zgodny z oczekiwaniami, sprawnością, temperamentem czy nawet humorem w danym dniu mojego Podopiecznego :)

„... Nie ma nic bardziej motywującego, niż kiedy twojemu trenerowi zależy tak samo na twoich wynikach, jak tobie. Razem przeżywamy sukcesy i porażki związane z treningiem, wagą i rozwojem!" Krzysztof
PAULINA-SKOPRUPA-TRENER-PERSONALNY-WROCLAW-klienciPAULINA-SKOPRUPA-TRENER-PERSONALNY-WROCLAW-klienci2

JAK PRACUJĘ?

Pierwsza konsultacja to przede wszystkim rozmowa o dotychczasowej aktywności fizycznej, sposobie odżywiania oraz o celach treningowych.
To również krótki trening, kilka ćwiczeń pozwalających określić mi Twoją sprawność. Dzięki temu dowiesz się, jak wygląda trening personalny, a ja sprecyzuję Twoje możliwości treningowe i czas, jaki potrzebujemy, aby osiągnąć Twój cel.

Przy użyciu profesjonalnej wagi Tanita poza wagą dowiesz się ile ważą Twoje mięśnie, tkanka tłuszczowa czy jaki jest Twój wiek metaboliczny.


WYBRANE REFERENCJE

Czyli Wasze opinie o mojej pracy :-)
 • Zawsze powtarzam, że „ćwiczenia z trenerem personalnym to nie tylko fachowa opieka, ale i motywacja, ponieważ wiesz, że o tej 6:00 ktoś tam na ciebie czeka”. Myślę, że efekty widać nie tylko poprzez zrzucenie 20 kg. W międzyczasie udało mu się po raz pierwszy pojechać na narty po rekonstrukcji kolana, ale przede wszystkim żyć zdrowiej.

  Wojtek
 • Pół roku po urodzeniu bliźniąt częste bóle pleców i rozstęp mięśni brzucha skłoniły mnie do poszukania pomocy u profesjonalisty. Z polecenia bliskich mi osób trafiłam do Centrum Evolution.

  To miejsce bardzo kameralne, dobrze wyposażone, pracują tu ludzie z pasją.

  Zaczęłam współpracę z Pauliną, która dzięki swojej pozytywnej energii, zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu sprawiła, że czuję się świetnie i jestem w lepszej kondycji niż przed zajściem w ciążę. Dzięki treningom — jako mama mam więcej energii, którą mogę poświęcić na zabawę z dziećmi, a jako kobieta mam chwilę tylko i wyłącznie dla siebie. Polecam wszystkim młodym mamom, bo warto znaleźć czas dla siebie i zadbać o zdrowie z Pauliną!

  Asia
 • Paulina to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę, dbająca o dobre relacje z podopiecznymi, to kobieta, która potrafi stworzyć wokół siebie pozytywną atmosferę. Kiedy opowiada o swojej pracy, pomysłach zawodowych, to można jej słuchać godzinami. W czasie metamorfozy swojego podopiecznego bacznie czuwa nad nim, stawia wymagania, szczerze komentuje przebieg jego postępów i starań, potrafi sprowadzić na dobrą drogę, w momentach zwątpienia. Chwali nawet najmniejsze sukcesy, motywuje do dalszej walki. Czuwaj nad ciałem i duszą.Odległość nie stanowi dla niej przeszkód, czego jestem przykładem. Mieszkam w centrum Polski, a Paulina we Wrocławiu. A mimo to, w dużej mierze dzięki komunikacji elektronicznej udało mi się schudnąć i co za tym idzie, nabrać pewności siebie. Z czystym sumieniem polecam Paulinę jako trenera!

  Iza
 • Evolution jest the best

  w tej miejscówce fajnie jest.

  Gdy chcesz power dobry mieć, wstąp i się w treningi wkręć!

  Bolą plecy?

  Waga skacze?

  Niech Paulina Cię zobaczy.

  Szybko trening Ci ułoży i zasady dobre wdroży.

  Efekt wkrótce też zobaczysz,

  w swoim ciele po jej pracy.

  Szczerze miejsce Ci polecam, ludzi super poznasz tam.

  Evolution daje wycisk, a on dobrze zrobi wam:)

  Ania
 • Paulina nauczyła mnie, że ćwiczyć trzeba z głową — i to ona tą głową jest. W przeszłości często przytrafiały mi się kontuzje, bądź traciłem siły na regularne ćwiczenia po 2-3 tygodniach. Dzięki wyważonemu treningowi i wykonywaniu ćwiczeń poprawnie osiągnąłem dużo lepsze efekty niż wcześniej. Pracując z Pauliną cały czas, przesuwam swoje granice. Odkryłem też, że odżywiać się dobrze nie znaczy rezygnować ze wszystkiego — byłem pozytywnie zaskoczony ile różnych rzeczy, jeśli odpowiednio dobranych można, a nawet trzeba jeść! Po dwóch miesiącach treningów schudłem 6 kg, ale przede wszystkim czułem się lepiej: zniknęły kłopoty z zasypianiem, bądź żołądkiem i odkryłem nową energię i jakość życia. Polecam!

  Krzysztof
 • Do Pauliny trafiłam po roku chodzenia do dietetyka i dość sporej, już wtedy, zmianie. Jednak w pewnym momencie waga stanęła w miejscu i nie chciała drgnąć i to właśnie wtedy zadzwoniłam do Pauliny. Już po pierwszych treningach, waga jak zaczarowana zaczęła spadać, a zamiast niej pojawiło się więcej energii, motywacji i nowy nałóg. Od pół roku, trzy razy w tygodniu odwiedzam Evolution, gdzie od rana wita mnie pełna entuzjazmu i uśmiechu Paula z konkretnym, przemyślanym planem treningu stworzonym dla mnie. Od pół roku z każdym tygodniem przede wszystkim czuje się lepiej, a endorfiny szaleją. Dlatego Paulinę i Evolution polecam z całego serca, jednak ostrzegam — szybko trzeba będzie wymienić rzeczy w szafie na mniejsze.

  Basia
 • "Do napisania tej opinii robiłem już wiele podejść. Za każdym razem odpuszczałem, bo kiedy czytałem swoje słowa uświadamiałem sobie, że brzmi ona bardziej jak przestroga niż zachęta 😉 Byłem przekonany, że "ból", "wyrzeczenia" i "przemęczenie" to niezbyt zachęcające słowa-klucz, ale teraz już wiem, że jeżeli komuś naprawdę zależy na zmianie swojego życia (i przy okazji ciała 😉), to właśnie one będą dla niego wyznacznikiem jakości usług danego centrum i trenerów. I tak odkąd 3 lata temu zacząłem treningi z Pauliną w Evolution, te pojęcia na stałe zagościły w mojej codzienności (z naciskiem na "ból"...) - ale z jakiegoś powodu już nie wyobrażam sobie jej bez nich. Nie była to wprawdzie miłość od pierwszego wejrzenia, ale z pewnością od pierwszych zakwasów 😉 Nie jest łatwo i dlatego właśnie każdy, najmniejszy sukces jest wielkim powodem do dumy, nawet jeżeli jest okupiony obolałym ciałem i wstawaniem o 4 rano. To prawdziwa walka ze sobą, ze swoimi słabościami, coś niesamowicie budującego, a jednocześnie pozwalającego mi zapomnieć o stresach związanych z moją firmą czy po prostu z codziennością. To trochę jak narkotyk, bo ta walka nigdy się nie kończy, poprzeczka stale się podnosi i ciągle pojawiają się nowe wyzwania i coś, w czym mógłbym być lepszy. Wszystko to sprawia, że niezmiennie chcę tam wracać i zawsze czekam na kolejny trening - tym bardziej, że odbywają się one zawsze w rewelacyjnej atmosferze, w towarzystwie świetnych ludzi i na najlepszym sprzęcie.

  Serdecznie polecam Evolution i całą jego ekipę, dzięki Wam nauczyłem się nie tylko determinacji w dążeniu do celu i pokonywania własnych słabości, ale przy okazji także odróżniać dni tygodnia na podstawie intensywności zakwasów 😉"

  Tomek
 • „Ćwiczyłem już wcześniej na siłowni, a raczej próbowałem ćwiczyć. Uczęszczałem do sieciowych siłowni, po doświadczeniach tam myślałem, że praca na siłowni zawsze tak wygląda do czasu, aż 3 miesiące temu trafiłem do Evolution.

  Kameralna w swojej wielkości, ale świetnie wyposażona siłownia. Ta kameralność pozwala uniknąć tłumów, co jest dużym plusem, gdyż ktoś zaczyna dopiero ćwiczyć! Każdy tu pracuje z trenerem, co daje większa motywacje do treningów. Trenerzy do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, dobierając ćwiczenia tak, aby nie zrobić krzywdy osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę. Nie mógłbym tutaj nie wspomnieć o mojej głównej trenerce Paulinie! Wymagająca oraz bardzo profesjonalna trenerka, dba o mnie nie tylko podczas samych ćwiczeń, ale również podczas diety, którą prowadzę w domu.

  Z całego serca polecam każdemu, kogo wielkie sieciowe siłownie przerażają lub nie potrafią się tam odnaleźć, ale jak i całej reszcie również polecam! 😉”

  Kacper
 • "Do Evolution trafiłam NIE przypadkiem. To był świadomy wybór. Paulinę -moją trenerkę — poznałam kilka lat temu w jednym z klubów sportowych, kiedy po poważnej kontuzji kolana, mój lekarz pozwolił mi zmienić przychodnię rehabilitacyjną na salę fitness. I tak, szukając treningu bezpiecznego dla mojego nowego ACLa, zaczęłam cycling indoor i pilates. Paulina ujęła mnie profesjonalizmem i odpowiedzialnością. Mimo iż to były zajęcia grupowe, każdy uczestnik mógł liczyć na jej uwagę, troskę i cierpliwość. Moje kolano szybko wracało do sprawności. Niestety po roku nasze drogi się rozeszły. Paulina zmieniła klub, a ja dalej próbowałam różnych zajęć grupowych oraz z pomocą kolorowej sportowej prasy czy też stron w necie samodzielnych treningów. Aż dopadły mnie chwile zwątpienia, wrócił ból kolana i takiej niemocy (i nie mam tu na myśli, tylko niemocy fizycznej) Musiałam coś zmienić. Uznałam, że czas na trenera personalnego, który ułoży trening specjalnie dla mnie, uwzględniając moje możliwości, potrzeby i ciągle dające o sobie znać kolano. Przeszukując strony klubów i trenerów odnalazłam moją Paulinę. Bez wahania wysłałam do niej wiadomość i umówiłam się na konsultację. I tak ponad rok temu rozpoczęła się moja przygoda z treningiem siłowym. Dzięki tym ćwiczeniom zmieniłam się. Jak dla każdej kobiety, tak i dla mnie, ważny jest wygląd zewnętrzny, ale tą zmianę traktuję jako miły dla oka dodatek. Największa zmiana dokonała się w mojej głowie, w sposobie myślenia o sobie, dbaniu i trosce o siebie i o moje potrzeby. Czuję się świetnie, roznosi mnie energia, odkryłam w sobie pasję kulinarną, eksperymentuję z kuchnią roślinną, aktywnie spędzam czas z mężem i synem. Cała nasza trójka jest pozytywnie wkręcona w sport. Syn trenuje Kung Fu i odkrywa siłę i piękno kalisteniki, mąż wybiegał maraton i ciągle mu mało. A ja dzięki ich wsparciu i fachowej pomocy Pauliny odważyłam się wbiec na Sky Tower. Przebiegnięcie 10 km mnie nie przeraża, kiedyś bałam się ciężarów, teraz je uwielbiam, a ostatnio odkryłam przyjemność w staniu na głowie Czy mam chwile zwątpienia — oczywiście, że są. Na szczęście jest Paulina dla mnie najlepszy trener na świecie — posiada ogromny dar motywowania ludzi. Szczerze polecam."

  Zuza
parallax background

ZRÓB PIERWSZY
KROK I UMÓW SIĘ
NA SPOTKANIE


tel.:+48 507 921 414

Evolution
Centrum Treningowo - Dietetyczne

ul. Roosevelta 24/1
50-236 Wrocław
POLSKA 

WYŚLIJ MI WIADOMOŚĆ

Odpowiadam na każdą wiadomosć tak szybko, jak to możliwe. Prześlij mi czego oczekujesz od treningów z udziałem Trenera Personalnego